• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ÇANKAYA BALGAT TESİSAT 368 08 90

ÇANKAYA BALGAT TESİSAT 368 08 90

Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

ALTINDAĞ PETEK TEMİZLEME 0312 368 08 90

MERKEZ TESİSAT - TAMİR-KOMBİ SERVİSİ

RADYATÖR PETEK TEMİZLİĞİ

 

0312 368 08 90-0541 731 41 06

 

HER BÖLGEYE

BİR TELEFONLA 7/24 GARANTİLİ HIZLI SERVİS 

PAZAR GÜNLERİ SERVİSİMİZ VARDIR

 

Ankarada Petek temizliğinin düzenli aralıklarla yapılmaması durumunda şebeke suyunu kullanan ısıtma sistemlerinin, ısı dağıtımını yapan peteklerde zamanla balçıklaşma ve kireçlenme olur. Bu pislik sebebiyle tam ısınamayan petekler yüzünden yaşanan ısı kaybı, kombi ve kaloriferin daha fazla yakıt harcamasına yol açar. Ev ve işyerinizde kullandığınız kombinin yeni olması ya da düzenli bakım görmesi bu durumu değiştirmez. Kombinin kullandığı doğalgazı yüksek verimlilikle kullanması yani ısı enerjisine dönüştürmesi ile peteklerin bu ısıyı yüksek verimle mekana aktarması birbirinden farklı konulardır. Peteklerinizin kireç ve pislik nedeniyle yeteri kadar ısınamaması halinde işyerinizde ve yaşam alanında siz de yeteri kadar ısınamazsınız. Bu yüzden daha fazla ısınmak için kombinin derecesi yükselterek boş yere daha fazla doğalgaz faturası ödersiniz. Çift yönlü yıkama yapan özel makineler ve Nano Clean Kombi gibi petek içlerinde etkin temizlik sağlayan özel ilaçlarla “peteklerinizi sökmeden” temizlemekte, bu gibi problemlerle hiç karşılaşmamanızı sağlamaktayız.

 

Isıtma sisteminizin peteklerinde zamanla balçıklaşmaya yol açan çamur ve şebeke suyundaki kirecin çökmesiyle oluşan tortuların tamamen çözülmesini sağlayan Nano Clean Kombi ile petek temizliği işlemini kısa sürede tamamlayan ekiplerimiz, çalkalama etkisi oluşturan çift yönlü yıkama cihazlarıyla tüm bu pisliğin petek içinden temizlenmesini sağlar. Temizliğin ardından petek içinde pislik kalmadığı için tesisat ve kombiniz zarar görmez, verimli şekilde ısınan petekler daha konforlu bir kış geçirmenizi sağlar.

 

Düzenli şekilde petek temizliği yapılan yerden ısıtma, kombi ve kalorifer sistemlerinde petek temizliği işlemi ortalama 2 saat içinde tamamlanırken daha önce petekleri hiç temizlenmemiş olan ısıtma sistemlerinde temizlik işlemi, 3,5-4 saati bulabilmektedir. Bu yüzden firmamız periyodik olarak cazip fiyat seçenekleriyle sunduğumuz petek temizleme hizmetlerinden yararlanmanızı tavsiye etmektedir. Kış girmeden temizlettiğiniz petekleriniz sayesinde doğalgaz faturalarını dert etmeden rahat bir kış geçirebilirsiniz. Uygun petek temizliği fiyatları sunan firmamız, siz değerli müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir.

 

Bütçenizi zorlamanıza gerek kalmayan petek temizliği fiyatları ile haftanın tüm günleri sunduğumuz petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefonunuz yeterli. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte, hizmetlerimizde her zaman en ekonomik ve sizin için en zahmetsiz çözümleri üretmekteyiz.

 

DİĞER HİZMETLER

·         Radyatör Petek Temizliği

·         Merkezi Sistem Temizleme

·         Yerden Isıtma tesisat Temizliği

·         Su Kaçak Tespiti

·         Su Kaçak Ankara Servisi

·         Kanal Açma

·         Kanal Açma Anakara Servisi

·         Tuvalet, Banyo, Lavabo Açma

·         Doğalgaz Kaçak Tespiti

·         Doğalgaz Kaçak Ankara Yetkili Servis

 

ETİKET: Ankara radyatör temizleme, Ankara petek temizliği , Ankara petek temizleme, Ankara petek yıkama, Ankara kombi petek bakımı, petek temizleme, petek yıkama, petek bakımı, petek temizliği, radyatör temizleme, radyatör temizliği, petek, kombi, kombi bakım, petek-temizliği,  ucuz petek temizleme, ucuz petek yıkama, ucuz petek temizliği, PETEK TEMİZLEME, PETEK YIKAMA, PETEK TEMİZLİĞİ, keçiöğren petek temizle, balgat  petek temizleme, çayyolu petek temizleme, Kızılay petek temizleme, Abidinpaşa petek temizleme, etlik petek temizleme, demetevler petek temizleme, aydınlıkevler petek temizleme, dikmen petek temizleme, Batıkent petek temizle, emek petek temizleme, beşevler petek temizleme, Sincan petek temizleme, eryaman petek temizleme, ümitköy petek temizleme, incirli petek temizleme, aktepe petek temizleme, Çankaya petek temizleme, petek bakımı, radyatör bakımı, ısınmayan petekler, demetevler petek temizleme, petek temizleme servisi, petek yıkama, merkezi sistem temizliği,yerden ısıtma temizliği, merkezi sistem kazan temizliği,merkezi sistem temizlik, yerden ısıtma temizlik fiyatı, merkezi sistem temizlik fiyatı. Kanal açma, kanal tıkanıklığı, tıkalı kanal, kanalizasyon tıkanıklığı, kanalizasyon açma, Ankara kanal açma, Ankara kanal tıkanıklığı, kana ltıkanıklığı nasıl açılır, kanal açma Ankara, kanal arıza, kanal tikanikliği, kanal acma, kanal açma,lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı,tuvalet tıkanıklığı,lavabo açma, klozet açma, tıkalı klozet açma, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı açma, logar açma, logar tıkanıklığı, dikmen kanal tıkanıklığı, dikmen tuvalet tıkanıklığı, TUVALET TIKANIKLIĞI, KLOZET TIKANIKLIĞI, LAVABO TIKANIKLIĞI,  banyo tıkanıklığı, kılozet açma, lavabo açma, klozet açma, tuvalet açma, kanal taşması, Ankara kanal açma servisi, çayyolu kanal açma servisi, keçiören kanal açma servisi,Sincan kanal açma servisi, demetevler kanal açma servisi, Çankaya kana laçma,

MERKEZ TESİSAT - TAMİR-KOMBİ SERVİSİ

RADYATÖR PETEK TEMİZLİĞİ

 

0312 213 22 25-0552 331 41 06

 

HER BÖLGEYE

BİR TELEFONLA 7/24 GARANTİLİ HIZLI SERVİS 

PAZAR GÜNLERİ SERVİSİMİZ VARDIR

 

 

Tesisat temizliği yaptırmanın birden çok faydası vardır. Kalorifer borularının içerisindeki su zamanla kireçlenir ve tesisat borularında tortuya neden olur. Bu da ısınma verimini düşürür. Hem tesisat tıkanmalarına yol açıyor hemde yüklü faturalar ödeyerek ısınmaya çalışmak anlamına gelir. Ayrıca kombinizin de sürekli arıza vermesine sebep olabilir. Oysaki 2 veya 3 yılda bir yaptıracağınız tesisat temizliği tüm bu problemleri ortadan kaldırıyor. Ankara petek tesisat temizliği yapan firmamızı arayarak petek ve yerden ısıtma temizliğinizi yaptırabilirsiniz.

Ankara Kalorifer Peteği Temizleme

Yapılan tesisat temizliği çalışmaları sonrasında görüyoruz ki sadece basınçlı suyla yapılan kalorifer temizliklerinde, radyatörlerin dip kısımlarında tortu kalmaya devam etmiştir. Ne kadar uzun süre temizlik yapılırsa yapılsın, peteğin dibine çöken tortunun %50’si tesisatın içerisinde kalmaktadır. Biriken pas ve metallerden kopan parçalar, kaloriferin kanalları içerisinde birleşip yuva yapıyor. Sadece temizlik yapmak yetmiyor, içeride koruyucu ilaç kalmaz ise bu maddeler birleşip tekrar kaloriferi tıkmaya başlıyor. Tesisatın içine attığımız 1 litre Dr. Combi ilacı, birleşen bu metal parçalarını mikro ölçülere ayırmaktadır. Kalorifer petekleri içerisinde bu maddeler tekrar birleşemediği için kombinin filtresini kesinlikle tıkamıyor. Kalorifer petekleri sıfır olsa da koruma kimyasalı peteklerin içinde bulunması mutlaka gereklidir. Test için Ankara’da yaptığımız iki kalorifer temizliği çalışmasında, farklı ilaçlarla kombi altında bulunan filtreleri kontrol ettik. Sonuç olarak firmamızın kullandığı koruyucu ilacın bulunduğu tesisat içerisinde bulunan filtre temiz bir şekilde duruyor olasa da farklı markanın bulunduğu filtre tıkalı vaziyette bulundu. Filtre tıkandığında, suyu kalorifer peteklerine gönderen pompa verimli bir şekilde çalışmadığı için kaloriferlerde tam randımanlı ısıyı göremezsiniz. İşte bu yüzdendir ki tıkalı tesisatlarda peteklerin yarıdan sonrası tam olarak ısınmaz.

Ankara Petek Temizliği Firması

Radyatör petekleri tam olarak ısıtmıyor ise doğru yerdesiniz. Anadolu Tesisat Ankara’da radyatör petek temizliği yapan firma olarak, geliştirdiği özel yöntemler ve kimyasal ilaçla petek temizliğini garantili olarak yapmaktadır. Kış geldiğinde hepimizin düşüncesi kombi bakımı yaptırmak olur. Firmamız kombi ve petek bakımı konusunda yetiştirdiği ustalarla Ankara’da kombi ve petek bakımı yapan tesisatçıdır.

Bakımlarını kesinlikle aksatmamamız gereken tesisat sistemlerimiz için Ankara’da kimyasal ilaçla kombi petek temizliği yapıyoruz. Kullandığımız ilaçların kombiye hiçbir zararı olmamasının yanı sıra tesisat ve kombinin ömrünü uzattığından uygulanmasını kesinlikle önerdiğimiz bir işlemdir. Kombi kalorifer temizliğini makineyle yapan firmamız, hızlı ve güvenli hizmet vermesinin yanı sıra, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yaptığı tüm işlerde garanti vermektedir. Siz de petek temizliğini hafife almayın, Ankara makineyle kombi petek temizliği yaptırın.

DİĞER HİZMETLER

 

ETİKET: Ankara radyatör temizleme, Ankara petek temizliği , Ankara petek temizleme, Ankara petek yıkama, Ankara kombi petek bakımı, petek temizleme, petek yıkama, petek bakımı, petek temizliği, radyatör temizleme, radyatör temizliği, petek, kombi, kombi bakım, petek-temizliği,  ucuz petek temizleme, ucuz petek yıkama, ucuz petek temizliği, PETEK TEMİZLEME, PETEK YIKAMA, PETEK TEMİZLİĞİ, keçiöğren petek temizle, balgat  petek temizleme, çayyolu petek temizleme, Kızılay petek temizleme, Abidinpaşa petek temizleme, etlik petek temizleme, demetevler petek temizleme, aydınlıkevler petek temizleme, dikmen petek temizleme, Batıkent petek temizle, emek petek temizleme, beşevler petek temizleme, Sincan petek temizleme, eryaman petek temizleme, ümitköy petek temizleme, incirli petek temizleme, aktepe petek temizleme, Çankaya petek temizleme, petek bakımı, radyatör bakımı, ısınmayan petekler, demetevler petek temizleme, petek temizleme servisi, petek yıkama, merkezi sistem temizliği,yerden ısıtma temizliği, merkezi sistem kazan temizliği,merkezi sistem temizlik, yerden ısıtma temizlik fiyatı, merkezi sistem temizlik fiyatı. Kanal açma, kanal tıkanıklığı, tıkalı kanal, kanalizasyon tıkanıklığı, kanalizasyon açma, Ankara kanal açma, Ankara kanal tıkanıklığı, kana ltıkanıklığı nasıl açılır, kanal açma Ankara, kanal arıza, kanal tikanikliği, kanal acma, kanal açma,lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı,tuvalet tıkanıklığı,lavabo açma, klozet açma, tıkalı klozet açma, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı açma, logar açma, logar tıkanıklığı, dikmen kanal tıkanıklığı, dikmen tuvalet tıkanıklığı, TUVALET TIKANIKLIĞI, KLOZET TIKANIKLIĞI, LAVABO TIKANIKLIĞI,  banyo tıkanıklığı, kılozet açma, lavabo açma, klozet açma, tuvalet açma, kanal taşması, Ankara kanal açma servisi, çayyolu kanal açma servisi, keçiören kanal açma servisi,Sincan kanal açma servisi, demetevler kanal açma servisi, Çankaya kana laçma,

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret30972
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.93246.9602
Euro8.14248.1751
Hava Durumu
Saat