• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ÇANKAYA BALGAT TESİSAT 368 08 90

ÇANKAYA BALGAT TESİSAT 368 08 90

Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Hakkımızda

MERKEZ TEKNİK – Hakkımızda

Merkez Teknik, 2011 yılında Ankara’da faliyetlerine başlamıştır. Kısa zamanda hizmet yelpazesini genişleten merkez teknik  Ankara’da SokulluDikmenÖveçlerBalgatÇankaya’da öncelikli olmak üzere Sıhhi TesisatSıhhi Su TesisatıElektrik TesisatıMusluk Tamiri ve Değişimi,Pis Su Tesisatı ve Tamiratı, , Hizmetleri alanlarında faliyetlerini sürdürmektedir.

 

Sıhhi Tesisat ve Elektrik Tesisatı konularında uzman bir kadroya sahip olan firmamız, gelişen teknolojik yeniliklere, araştırmaya ve eğitime önem vererek bilinçli bir sorumluluk anlayışıyla hizmet vermektedir. Hizmetin birey üzerinde yoğunlaşmasına önem veren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışını hedef almıştır. Ankara’da sizlere Sıhhi TesisatSıhhi Su TesisatıElektrik TesisatıMusluk Tamiri ve DeğişimiPis Su Tesisatı ve Tamiratı, alanlarında hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü , en kaliteli işçilikle ve malzemeyle sağlayarak, işi eksiksiz, tam ve zamanında teslim etmek. Ekip çalışmasını organizasyon kültürü olarak benimseyerek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hedeflediğimizi hissettirmektir. Karşılıklı güven, iyi niyet ve profesyonellik çerçevesinde uzun vadeli müşteri memnuniyetine odaklanarak her zaman daha iyiye adım atmaktır.

Hizmet Anlayışı

Hizmet anlayışımız ilkeler üzerine kurulu olup, bu ilkelerin merkezinde de müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin verdiğimiz hizmetin her aşamasından memnun kalmasıdır.

Hizmet sektöründe hangi alan olursa olsun merkezde daima müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan bir firmayız.

Tesisat İşlerinde Müşteri Memnuniyeti

Her zaman dediğimiz gibi biz ilkeleri olan bir firmayız. Tesisatı işlerinde kalite, güven, hız, ekonomik hizmet en önem verdiğimiz ilkelerdir. Tüm bunların merkezinde müşteri memnuniyeti yatmaktadır.

Profesyonel Ekip

Hizmetlerimizde müşterilerin en önem verdiği şey, evlerinin kırılıp dökülmemesidir. Teknolojik imkanları kullanıp, evlerinize zarar vermeden sorunu gidermekteyiz. Sizde referanslarımıza katılın!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret27695
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.68576.7124
Euro7.22287.2518
Hava Durumu
Saat